Gdzie otrzymać pożyczkę za darmo?

Potrzebujesz szybkiej dodatkowej gotówki w kilka minut, chcąc uniknąć zbędnych formalności? Odpowiedzią na twoje potrzeby może być chwilówka online od Wandoo. Z roku na rok parabanki dostosowując się do potrzeb swoich klientów, coraz bardziej ułatwiają zaciągnięcie pożyczki. Wystarczy złożyć wniosek przez Internet, by czasem już po kilkunastu minutach otrzymać dodatkową gotówkę na nasze konto. Wszystko załatwimy bez wychodzenia z domu i zbędnych formalności – wystarczy posiadanie dowodu osobistego oraz konta bankowego. Nie musimy także przedstawiać zaświadczenia o naszym zatrudnieniu i dochodach.

Oferta pożyczki w Wandoo

Wandoo oferuje błyskawiczne pożyczki pozabankowe do nawet 15000zł. Jednak pierwsza pożyczka, dla nowego klienta nie może być większa niż 2500zł z maksymalnym terminem spłaty do 30 dni. Warto dodać, że taka pożyczka jest za darmo. Pożyczając za pierwszym razem oddajesz dokładnie tyle, ile pożyczyłeś, bez kosztów i dodatkowych prowizji. Otrzymanie pożyczki jest bardzo proste – wystarczy wybrać suwakiem kwotę, jaka nas interesuje oraz termin spłaty, a kolejno wypełnić prosty formularz, w którym należy podać swoje dane adresowe i informacje o źródłach dochodów, kwocie dochodów oraz swoich zobowiązaniach.

Następnym krokiem jest wykonanie weryfikacji – możesz to zrobić wykonując tradycyjny przelew ze swojego konta (1grosz) lub skorzystać z automatycznej weryfikacji poprzez Instantor. Później już pozostaje poczekać na decyzję pożyczkową, na nią może mieć wpływ to, czy posiadasz negatywny wpis w jednej z tych baz: BIG KRD, BIG InfoMonitor lub BIG ERIF. Decyzję otrzymasz na swój e-mail. Jeżeli będzie ona pozytywna pieniądze wpłyną szybko na twoje konto.

Źródło: https://creditnow.pl/chwilowki/wandoo/